درباره گچ سیمین سمنان

Group 1011@2x

معرفی کارخانه گچ سیمین سمنان و تاریخچه آن

با ما بیشتر آشنا شوید

کارخانه گچ سیمین سمنان در سال ۱۳۶۳ با ظرفیت ۶۵۰۰۰ تن گچ شروع بکارکرد و در سال ۱۳۶۶ ظرفیت خود را سالیانه به ۱۶۰۰۰۰ تن گچ افزایش داد. با توجه به کیفیت و تنوع زیاد محصولات و فروش بالای این مجموعه که اطمینان مشتریان را به خود جلب کرده باعث شد؛ کارخانه گچ سیمین سمنان در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ پروانه ۵۳۳۰۰۰ تنی گردید و در همان سال یعنی سال ۹۰ این شرکت خط تولید گچهای ترکیبی شیمیایی و پلیمری را به جهت صادرات افتتاح نمود. هم اکنون کارخانه گچ سیمین سمنان یکی از بزرگترین و باکیفیت‌ترین محصولات را به کشورهای چین، هند، سنگاپور، قطر و کشورهای حوزه ای سی اس و… صادر میکند.

کارخانه گچ سیمین سمنان، واحد نام آشنای تولیدکننده گچ است که با سابقه طولانی در تولید انواع محصولات گچی، در صدر تولیدکنندگان این فرآورده قرار گرفته است.
مدیران مجرب و مدیر کارخانه گچ سیمین سمنان، با سیاست جلب رضایت مشتریان می کوشند؛ با ایجاد تنوع در محصولات تولیدی خود، در امتداد هدف والای خود که احراز بازار جهانی است، گام بردارند.

0 +

سال سابقه

0 %

رضایت مشتریان

0 +

شرکت در نمایشگاه

0 +

کشور هدف صادرات

Group 1011@2x

سخنی از مدیر عامل کارخانه گچ سیمین سمنان

با ما بیشتر آشنا شوید

به یاری خداوند بزرگ، کارخانه گچ سیمین سمنان در راستای مأموریت خود با حفظ کرامت انسانی و تکیه بر دانش و تلاش کارکنان، مشتری محوری را سرلوحه تفکر و تعهد خود قرارداده تا با رشد و اعتلای دانش و مهارت کلیه کارکنان از طریق آموزش و ایجاد محیطی سالم، شفاف و مشارکت پذیر در درون سازمان و افزایش کیفیت تولید، در جهت رضایت مشتریان و نیز توسعه بازارهای ملی و منطقه ای و دوردست گام بردارد. لذا اینجانب و کلیه همکاران پرتلاش در مجموعه گچ سیمین سمنان خود را متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و بروزترین امکانات می دانیم.
رضایت شما مشتریان گرامی نشان‌دهنده میزان موفقیت ما در جهت نیل به این اهداف می باشد.