قیمت گچ سمنان

قیمت گچ در بازار امروز، مطابق نرخ مصوب به شرح زیر اعلام شده است.لیست آخرین قیمت روز گچ سمنان آماده فروش در کارخانه گچ سیمین سمنان، به شرح زیر است:
ردیفشرح محصولقیمت مصوب (ریال)نوع کیسه
1گچ سیمین 25 کیلویی200000PP
2گچ سیمین 30 کیلویی240000PP
3گچ سیمین 40 کیلویی320000PP
4گچ میکرونیزه 25 کیلویی235000PP
5گچ میکرونیزه 30 کیلویی280000PP
6گچ گیپتون 25 کیلویی580000ADS
7گچ سیوا 30 کیلویی دستی650000ADS
8گچ سیوا ۳۰ کیلویی پاششی سبکتماس بگیریدADS
9گچ سیوا 30 کیلویی پاششیتماس بگیریدADS
10گچ ساتن 30 کیلویی720000ADS

انواع گچ ساختمانی سیمین

گچ توچال

از بهترین گچ های سفید کاری که به کشور های دیگر صادر میشود گچ توچال است از خواص گچ توچال به سفیدی منحصر به فرد ، دانه های ریز و یک نواخت که بدون نیاز به الک مصرف میشود، چسبندگی بالا ، زمان گیرش اولیه و نهایی مطلوب میتوان اشاره کرد.

قیمت گچ گیپتون سمنان

گچ گیپتون

زمانی که گچ میکرونیزه را با مواد چسبنده ای نظیر سریشم مخلوط میکنند ، تولید گچ گیپتون آغازمیشود این نوع گچ دیرگیر و مقاوم بوده. نسبت به گچ های معمولی دارای زمان گیرش اولیه و ثانویه بالاتری است ، چسبندگی بالایی دارد و برای چسباندن قطعات گچی استفاده میشود برای گچ کاری روی سطوح صاف ( دیوارهای سیمانی ، بتی ، فوم و ….) و واسط بین سطوح بتنی و گچ ساختمانی است .

گچ ساختمانی سمنان

گچ ساختمانی

گچ ساختمانی محصولی است که جهت کارهای عمومی ساختمان ، دیوار چینی ، طاق زنی و گچ و خاک استفاده می گردد زمان گیرش اولیه گچ معمولی بین ۵ تا ۷ دقیقه و گیرش ثانویه بین ۱۵ تا ۲۱ دقیقه می باشد .

انواع گچ مجسمه و قالب سیمین

گچ میکرونیزه سمنان

گچ میکرونیزه

محصول دیگری که در پرداخت از آن استفاده میشود گچ میکرونیزه است نسبت به گچ سفیدکاری مرغوبتر بوده و از مرغوب ترین محصولات کارخانه های گچ سمنان است. از موارد مصرفی آن میتوان به سفیدکاری دیوار، قالب گیری، ساخت چینی و سرامیک ، مجسمه سازی، گچ بری های دکوراتیو و تولید گچ پلیمری و ترکیبی اشاره کرد.

انواع گچ صادراتی سیمین

قیمت گچ سیوا سمنان

گچ سیوا

برای تولید گچ سیوا ، گچ میکرونیزه را طی یک فرآیند با مواد و ترکیبات دیگری مخلوط می‌کنند از خواص دیگر گچ سیوا میتوان به مقاومت آن در برابر نیروهای فشاری و خمشی بیشتر، قدرت چسبندگی بسیار بالا این گچ با سطوح از جنس مختلف مانند سیمان و بتن در شرایط مختلف آب و هوایی قابل اجرا هستند.

قیمت گچ ساتن سمنان

گچ ساتن

گچ ساتن نسبت به گچ معمولی دارای گیرش بالاتر و قدرت پوشش دهی خوبی است. از خواص بی نظیری همچون ضد خراش و ضد ضربه بودن ، استحکام فوق العاده ، پایداری در مقابل نم و رطوبت ، چگالی پایین و در نتیجه وزن مخصوص کمتر گیرش اولیه و ثانویه بالا به حداقل رسیدن ضایعات گچ برخوردار بود.

آخرین قیمت گچ ساختمانی، قیمت گچ مجسمه و قالب و قیمت گچ های صادراتی سیمین بر اساس جدیدترین تعرفه ارسالی و نرخ مصوب بازار در این سایت به روز می گردد.
جهت سفارش گچ می توانید با شماره تماس زیر تماس حاصل نمایید و یا بر روی دگمه ثبت سفارش کلیک کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
شماره ثبت سفارش: ۰۹۱۲۱۳۱۶۴۳۴