لیست قیمت گچ سمنان

قیمت انواع گچ ساختمانی

گچ توچال

از بهترین گچ های سفید کاری که به کشور های دیگر صادر میشود گچ توچال است از خواص گچ توچال به سفیدی منحصر به فرد ، دانه های ریز و یک نواخت که بدون نیاز به الک مصرف میشود، چسبندگی بالا ، زمان گیرش اولیه و نهایی مطلوب میتوان اشاره کرد.

گچ گیپتون سمنان

گچ گیپتون

زمانی که گچ میکرونیزه را با مواد چسبنده ای نظیر سریشم مخلوط میکنند ، تولید گچ گیپتون آغازمیشود این نوع گچ دیرگیر و مقاوم بوده. نسبت به گچ های معمولی دارای زمان گیرش اولیه و ثانویه بالاتری است ، چسبندگی بالایی دارد و برای چسباندن قطعات گچی استفاده میشود برای گچ کاری روی سطوح صاف ( دیوارهای سیمانی ، بتی ، فوم و ….) و واسط بین سطوح بتنی و گچ ساختمانی است .

گچ ساختمانی سمنان

گچ ساختمانی

گچ ساختمانی محصولی است که جهت کارهای عمومی ساختمان ، دیوار چینی ، طاق زنی و گچ و خاک استفاده می گردد زمان گیرش اولیه گچ معمولی بین ۵ تا ۷ دقیقه و گیرش ثانویه بین ۱۵ تا ۲۱ دقیقه می باشد .

قیمت انواع گچ مجسمه و قالب

گچ میکرونیزه سمنان

گچ میکرونیزه

محصول دیگری که در پرداخت از آن استفاده میشود گچ میکرونیزه است نسبت به گچ سفیدکاری مرغوبتر بوده و از مرغوب ترین محصولات کارخانه های گچ سمنان است. از موارد مصرفی آن میتوان به سفیدکاری دیوار، قالب گیری، ساخت چینی و سرامیک ، مجسمه سازی، گچ بری های دکوراتیو و تولید گچ پلیمری و ترکیبی اشاره کرد.

گچ صادراتی

گچ سیوا سمنان

گچ سیوا

برای تولید گچ سیوا ، گچ میکرونیزه را طی یک فرآیند با مواد و ترکیبات دیگری مخلوط می‌کنند از خواص دیگر گچ سیوا میتوان به مقاومت آن در برابر نیروهای فشاری و خمشی بیشتر، قدرت چسبندگی بسیار بالا این گچ با سطوح از جنس مختلف مانند سیمان و بتن در شرایط مختلف آب و هوایی قابل اجرا هستند.

گچ ساتن

گچ ساتن نسبت به گچ معمولی دارای گیرش بالاتر و قدرت پوشش دهی خوبی است. از خواص بی نظیری همچون ضد خراش و ضد ضربه بودن ، استحکام فوق العاده ، پایداری در مقابل نم و رطوبت ، چگالی پایین و در نتیجه وزن مخصوص کمتر گیرش اولیه و ثانویه بالا به حداقل رسیدن ضایعات گچ برخوردار بود.